У м. Родинське відбулось урочисте проведення I етапу VII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка 0 140

У ДК “Шахтар” ДП “ВК “Краснолиманська” у м. Родинське за участю представників відділу гірничотехнічного нагляду у Покровському регіоні управління гірничого нагляду відбулось урочисте проведення I етапу VII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей” в Донецькій області у 2018 році.
Всі учасники конкурсу – юні художники – отримали від Профспілки ДП “ВК “Краснолиманська” заохочувальні солодкі подарунки.
На зазначеному засіданні були підбиті підсумки (І етап) та визначені роботи переможців, за трьома віковими групами, які будуть надіслані до ГУ Держпраці у Донецькій області.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.