У Добропільському районі пройшов I етап конкурсу дитячого малюнка 0 166

У Добропільському районі пройшов I етап конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який проводиться з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні у 2018 році. У конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів міст та селищ Добропільського району. 
Мета конкурсу – привернення уваги суспільства, формування позиції молоді щодо значення здорових та безпечних умов праці у різних аспектах духовного, соціально-економічного, політичного та культурного життя суспільства, виховання культури безпеки праці на виробництвах України у підростаючого покоління, як майбутніх роботодавців та працівників.
Відповідно до умов, відбір малюнків проходив у трьох вікових категоріях: І вікова категорія – з 6 до 10 років; ІІ вікова категорія – з 11до 14 років; IІІ вікова категорія – з 15 до 18 років. По кожній віковій категорії було відібрано по три малюнки. Переможцями стали: 
• вікова категорія від 6 до 10 років:
1м-Трошин Микола 9років
2м-Карпинський Максим 10 років
3м-Дорош Михайло 10 років
• вікова категорія від 11 до 14 років:
1м-Куций Владислав 11 років
1м-Рашевська Єлизавета 11 років
2м-Букацела Аліна 11 років
3м-Паршин Олексій 14 років
• вікова категорія від 15 до 18 років:
1м-Окорокова Валерія 16 років
2м-Колосков Даніїл 15 років
3м-Морозова Діана 16 років.
Відібрані малюнки направлено до Головного управління Держпраці у Донецькій області для участі у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.