Спеціалісти Управління відвідали ВП Шахта «Курахівська» ДП «Селидіввугілля» та провели круглий стіл 0 157

Заступник начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Селидівському регіоні А. Мусінський, заступник начальника відділу нагляду на транспорті та зв’язку С. Пантєлєєв, головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку А. Марухова провели круглий стіл з працівниками ВП Шахта «Курахівська» ДП «Селидіввугілля».
Тема заходу: «Стан охорони праці та виробничого травматизму на вугледобувних та вуглепереробних підприємствах, підприємствах, які експлуатують автомобільний транспорт». Було розглянуто питання щодо дотримання вимог законодавства про працю щодо надання відпусток.
А. Мусінський довів до відома працівникам ВП Шахта «Курахівська» стан охорони праці та аналіз виробничого травматизму на вугледобувних та вуглепереробних підприємствах. Ознайомив з причинами та обставинами смертельних нещасних випадків та нещасних випадків з тяжкими наслідками, що сталися на підприємствах Селидівського регіону. Про те, які заходи необхідно виконувати для усунення причин настання нещасних випадків.
С. Пантєлєєв розповів про стан охорони праці та аналіз виробничого травматизму на підприємствах, які експлуатують автомобільний транспорт і ознайомив з причинами та обставинами смертельних нещасних випадків у Донецькій області.


«Основна щорічна відпустка надається працівнику за відпрацьований робочий рік, який розраховується з моменту початку трудових відносин. Повний перелік професій, для яких встановлюється основна відпустка більшої тривалості, надається в статті 7 Закону «Про відпустки», – наголосила А. Марухова 
Також було повідомлено, що загальна тривалість щорічних основної та додаткових відпусток не може перевищувати 59 календарних днів, а для працівників, зайнятих на підземних гірничих роботах, — 69 календарних днів. За сімейними обставинами та з інших причин працівнику може надаватися відпустка без збереження заробітної плати на термін, обумовлений угодою між власником або уповноваженим ним органом, але не більше 15 календарних днів на рік.

Попередня статтяНаступна стаття

Спеціаліст Управління Держпраці прийняв участь у нарадів в Департаменті розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради 0 9

24 вересня головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Леонід Латиш прийняв участь у розширеній нараді з питань безпеки праці, яка проходила в Департаменті розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради. 
В нараді прийняли участь: перший заступник міського голови Михайло Когут, директор департаменту розвитку житлово-комунальної інфраструктури Ігор Бабек, начальник управління з питань благоустрою ДРЖКІ Вадим Ісаков, начальник управління енергетичних підприємств ДРЖКІ Володимир Ковальчук, начальник відділу розвитку та реформування ОСББ ДРЖКІ Оксана Санітар, начальник виробничо-технічного відділу управління житлового фонду ДРЖКІ Олена Ковалева, начальник управління ремонтів об’єктів комунальної власності ДРЖКІ Валерій Шевченко, начальник відділу ремонтів об’єктів соціальної сфери ДРЖКІ Федір Євангелістів та представники комунальних підприємств.
Під час наради було доведено інформацію про стан травматизму, викладену в інформаційному листі Державної служби України з питань праці №7045/3/5.4-ДП-18 від 06.09.2018р., згідно якої на підприємствах, організаціях та установах соціально-культурної сфери за 8 місяців 2018 року загинуло 29 працівників (збільшення на 45% порівняно з аналогічним періодом минулого року).
У зв`язку з цим, обговорювались питання організації профілактики нещасних випадків на підприємствах соціально-культурної сфери м. Маріуполя та деякі аспекти і особливості Порядку проведення розслідування і ведення обліку, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого Постановою КМУ №1232 від 30 листопада 2011 року. Було наведено приклади нещасних випадків, що сталися в поточному році на підприємствах соціально-культурної сфери міста Маріуполь.
Розглянули деякі зміни, внесені Постановою КМУ від 07 лютого 2018 року №48 до «Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки» затвердженого Постановою КМУ від 26.жовтня №1107.

Спеціаліст відділу управління персоналом проводила лекцію для працівників Управління Держпраці 0 19

25 вересня головний спеціаліст відділу управління персонал Кароліна Діброва провела лекцію для фахівців відділу контролю західного напрямку, відділу експертизи умов праці та спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості за темами:
1) Типовий порядок проведення оцінювання результатів службової діяльності державної служби;
2) Методичні рекомендації щодо визначення результатів службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В».
3) Припинення державної служби.
4) Про затвердження Методичних рекомендацій щодо визначення ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В».