Начальник спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості провів семінар на ПАТ «ВЕСКО» 0 213

Начальник спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Олександр Вілков прийняв участь у семінарі з керівництвом транспортного цеху в присутності заступника генерального директора з охорони праці ПАТ «ВЕСКО» (м. Дружківка) Валерія Дроздова. Тема семінару: «Виробничий травматизм на під наглядових підприємствах відділу у 2017 році. Вдосконалення процесу проведення ремонтних робіт гірничо-транспортувальної техніки та легкового автотранспорту на підприємстві». 
Під час зустрічі у своїй доповіді Олександр Вілков зробив акцент на зростанні травматизму, у тому числі і з смертельним наслідком, під час проведення ремонтних робіт та обслуговуванні гірничотранспортної техніки. Були приведені конкретні приклади і розглянуті причини травмування робітників. 
В кінці семінару були колегіально оглянуті робочі місця, де проводились ремонтні роботи великовантажних автомобілів марки БелАЗ. Звернули увагу на обов’язки керівництва підприємств по втіленню заходів зі створення безпечних умов праці відповідно з вимогами Закону України «Про охорону праці», а також забезпечення виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці відносно прав робітників в області охорони праці.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.