Начальник відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні провів нараду 0 112

Начальник відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні Юрій Воротиленко провів нараду за участю представників відділу та працівників служб охорони праці піднаглядових підприємств на тему: «Дотримання вимог законодавства України Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, в частині проведення Головним управлінням Держпраці у Донецькій області позапланових перевірок».


Було акцентовано увагу на тому, що в ст. 6 ЗУ «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» є вичерпні підстави для здійснення позапланових заходів, а саме перевірка виконання суб’єктом господарювання приписів, розпоряджень або інших розпорядчих документів щодо усунення порушень вимог законодавства, виданих за результатами проведення попереднього заходу органом державного нагляду (контролю).
Також було доведено до відома про відповідальність суб’єкта господарювання, у разі невиконання розпорядчих документів щодо усунення порушень вимог законодавства, виявлених під час здійснення заходу державного нагляду (контролю).

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.