У Маріуполі продовжується I етап міського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» 0 166

Фахівці відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь збирають і готують дитячі малюнки до проведення відбіркового туру (І етапу) міського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Дитячі художні роботи для участі в конкурсі надходять як з великих підприємств міста, так і з міських, районних мистецьких та загальноосвітніх шкіл. 
У Маріуполі в конкурсі взяли участь вже більше двохсот дитячих робіт.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.