Спеціалісти Управління відвідали Фонд соціального страхування у Покровську 0 171

У Покровському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області представники ГУ Держпраці у Донецькій області: головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку О. Кузнєцова, заступник начальника відділу юридичного забезпечення Л. Бондарєва, головні спеціалісти відділу управління персоналом К. Діброва та М. Рисована, головний спеціаліст організаційно-аналітичного забезпечення Т. Горецька та головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та фінансового забезпечення Л. Корнієнко прийняли участь в семінарі-нараді щодо порядку направлення застрахованих осіб для лікування у реабілітаційних відділеннях санаторіїв.
Було розглянуто вимоги при заповненні листків непрацездатності та особливості розрахунку допомоги по листку непрацездатності при ТВП, вагітності і пологах та професійних захворюванях.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.