На ВП “Шахта “Капітальна” представники гірничого управління розглянули роботи учасників конкурсу дитячого малюнка 0 161

На Відокремленому підрозділі “Шахта “Капітальна” ДП “Мирноградвугілля” представники відділу гірничотехнічного нагляду у Покровському регіоні із залученям представників спеціалізованого відділу гірничого нагляду і контролю управління гірничого нагляду прийняли участь у засіданні комісії з проведення VII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей” в Донецькій області у 2018 році.
На зазначеному засіданні були підбиті підсумки (І етап) та визначені роботи, за трьома віковими групами, які будуть надіслані до ГУ Держпраці у Донецькій області.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.