Інспектор Управління провів нараду на ТОВ “Днєпр Екострой” 0 131

19 січня на ТОВ «Днєпр Екострой» головним державним інспектором відділу будівництва, котлонагляду та за підйомними спорудами О. Полянським була проведена нарада на темом: “Безпечне виконання земляних робіт у траншеях, котлованах та колодязях на глибині  більше 2м, згідно вимог нормативно-правових актів з охорони праці.”

Також розглянуті питання проходження періодичних медичних  оглядів, профілактики професійних захворювань.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.