Представники гірничого управління проводили комісійне обстеження нової лави на ДП “ВК “Краснолиманська” 0 144

18 січня на ДП “ВК “Краснолиманська” за участю представників відділу гірничотехнічного нагляду у Покровському регіоні управління гірничого нагляду та спеціалістів 10-го Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС, відбулось комісійне обстеження виробок 5 північної лави похилу №1 пласта m4/2 з метою прийняття в експлуатацію зазначеної лави.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.