Посадові особи Управління взяли участь у спільному аудиті стану охорони праці на ПрАТ «МК «Азовсталь» 0 121

Під час проведення спільного аудиту стану охорони праці на теплосиловому цеху (ТСЦ) ПрАТ «МК «Азовсталь», згідно графіка проведення аудитів структурних підрозділів підприємства, відділом охорони праці із залученням фахівців Головного управління Держпраці у Донецькій області була надана консультативна допомога в частині здійснення відомчого нагляду за дотриманням вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, безпеки технологічних процесів і відповідності їх проектам виконання робіт.

Головними державними інспекторами відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь С. Уколовим та С. Шапталою були розглянуті комплексні заходи щодо підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму і аваріям під час проведення ремонтних робіт підрядними організаціями.

 

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.