На ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» розглядали питання організації відомчого нагляду за експлуатацією вантажопідіймальних кранів 0 128

18 січня на ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» відбулася зустріч представника відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами, головного державного інспектора О. Глухарьовой та посадових осіб підприємства.

Були розглянуті питання організації відомчого нагляду за експлуатацією вантажопідіймальних кранів, обов‘язки працівників, які здійснюють відомчий нагляд за утриманням та безпечною експлуатацією вантажопідіймальних кранів і машин, відповідальних за їх утримання в справному стані та за безпечне проведення робіт вантажопідіймальними кранами. Нагадано порядок оформлення, видачи наряду-допуску, порядок виконання робіт на висоті при експлуатації вантажопідіймальних кранів, а також вимоги безпеки до безпечної експлуатації змінних вантажозахоплювальних пристроїв.

Проведено аналіз порушень безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів, які виявляються в період перевірок при здійсненні державного нагляду. 

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.