У Селидово проходила нарада з організації конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» 0 172

19 січня фахівці відділу гірничотехнічного нагляду у Селидівському регіоні провів нараду з організації конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».
В нараді прийняли участь представники Селидівської місцевої ради, Селидівського міського відділення Управління Фонду соціального страхування України в Донецькій області, підприємства регіону та профспілки.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.