Декларація відповідності ТОВ “Мет-Проект” 0 311

Декларація відповідності ТОВ “Мет-Проект” 1 – Переглянути

Декларація відповідності ТОВ “Мет-Проект” 2 – Переглянути

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор Управління взяв участь у засіданні спеціальної комісії на ТОВ «ЗДРАВИЦЯ ПЛЮС» пансіонат «ЗМІНА» 0 143

19 червня відбулось засідання спеціальної комісії з розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався з працівником ТОВ «ЗДРАВИЦЯ ПЛЮС» пансіонат «ЗМІНА». Голова комісії спеціального розслідування: головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Михайло Пугач доповів комісії про результати наданих запитів, але комісія прийняла рішення зробити ще запит про надання лікувальним закладом відповіді, де стояв постраждалий на обліку, про наявність у нього професійного захворювання.

Відбулося засідання комісії зі спеціального розслідування аварії з груповим нещасним випадком на ПАТ «ШУ «Покровське» 0 111

15 червня на виконання доручення Державної служби України з питань праці на ПАТ «ШУ «Покровське» під головуванням начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Покровському регіоні Євгена Анищенка відбулося засідання комісії зі спеціального розслідування аварії з груповим нещасним випадком, яка сталася 16.04.2018 року 0 22 годині 50 хвилин у виробках 2 південної лави блоку №7 пласта d4 ПАТ «ШУ «Покровське» в результаті спалаху метано-повітряної суміші під час виконання підземних робіт. Внаслідок аварії 7 працівників ПАТ «ШУ «Покровське» отримали опіки та травми різного ступеню тяжкості.
Своєчасне та об`єктивне розслідування аваріїї ускладнено тим фактом, що в процессі ліквідації аварії виробки аварійної дільниці були ізольовані вибухостійкими перемичками, внаслідок чого на сьогодні відсутня можливість обстеження аварійної дільниці членами експертної комісії, що була створена наказом Головного управлінння Держпраці у Донецькій області, та закінчення спеціального розслідування аварії з видачею постраждалим актів проведення спеціального розслідування за формою Н-5 та Актів про нещасний випадок на виробництві за формою Н-1.
З метою забезпечення захисту прав потерпілих на соціальні гарантії, передбачені законодавством України, на засіданні комісії зі спеціального розслідування було розглянуто коллективне звернення робітників ПАТ «ШУ «Покровське», потерпілих внаслідок групового нещасного випадку, та ухвалено рішення щодо складання тимчасових актів за формою Н-1 на кожного потерпілого. Зазначене рішення дозволить постраждалим отримати страхові виплати, передбачені чинним законодавством, не чекаючи закінчення розслідування. Зазначена норма передбачена п. 47 «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві», затвердженого постановою КМУ №1232 від 30.11.2011 р.