У Маріуполі проходила робоча нарада за участю заступника начальника управління з питань праці 0 171

Актуальним питанням сьогодення є взаємодія територіальних органів Держпраці з органами місцевого самоврядування щодо державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю.
З метою налагодження партнерських відносин сьогодні, 17 січня, у Головному управлінні Держпраці у Донецькій області (м.Маріуполь) відбулася робоча нарада за участю заступника начальника управління з питань праці Ігоря Часника, начальника відділу контролю південного напрямку Валентини Гуменюк та начальника відділу аналізу податкових надходжень та контрольно-перевірочної роботи департаменту з питань економіки Маріупольської міської ради Інни Толстопятової. Учасниками діалогу було досягнуто взаєморозуміння щодо проведення заходів контролю, реагування на звернення громадян тощо.
Впевнені, що спільна робота забезпечить максимальну ефективність контролю за додержанням законодавства про працю, а спільні превентивні заходи допоможуть працювати на упередження можливих порушень чинного законодавства.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.