У Маріуполі відбулась робоча нарада інспекторів відділу контролю південного напрямку 0 150

Сьогодні у відділі контролю південного напрямку відбулась робоча нарада щодо прийняття нових соціальних стандартів у 2018 році. Начальник відділу Валентина Гуменюк розповіла інспекторам праці, що Законом України від 07.12.2017 №2246-VIII “Про Державний бюджет України на 2018 рік» розмір мінімальної заробітної плати з 01.01.2018 складає 3723 грн., прожитковий мінімум – 1762 грн. Також було обговорено заплановані заходи у роботі відділу на 1 квартал 2018 року.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.