Спеціаліст Управління провела нараду з представниками бізнесу у м. Новогродівка 0 178

15 січня на виконання протокольного доручення голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського від 09.01.2018 № 1/14-18 головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку Любов Іванова сумісно з фахівцями міської Новогродівської ради провела нараду з представниками бізнесу м. Новогродівка на тему: «Питання додержання мінімальних гарантій в оплаті праці».
Любов Іванова повідомила основні тенденції дотримання вимог законодавства України про працю в частині мінімальних гарантій в оплаті праці. А також наголосила про відповідальність за порушення цих вимог.
В ході наради були надані відповіді та роз`яснення на запитання присутніх стосовно дотримання вимог законодавства України про працю в частині мінімальних гарантій в оплаті праці, а саме законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати в Україні та норм оплати праці за роботу у святкові та вихідні дні.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.