Інспектор гірничого управління проводила семінар у Добропіллі на шахті “Новодонецька” 0 167

Відповідно до Плану заходів зі зниження рівня травматизму на піднаглядових підприємствах, які допустили зростання травматизму зі смертельними наслідками та групові нещасні випадки, 12 січня головний державний інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні К. Кривенко у ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» ВСП «Шахтоуправління «Білозерське» Шахта «Новодонецька» провела семінар на тему: «Виконання заходів щодо усунення причин настання групового нещасного випадку, який стався 12 червня 2017 року з працівниками дільниці №3».
Головним державним інспектором було акцентовано увагу на тому, що за 12 місяців 2017 року на підконтрольних підприємствах відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні сталось 3 нещасних випадки зі смертельним наслідком та 1 груповий нещасний випадок.
Старший начальник зміни служби охорони праці М. Лиманський доповів про обставини групового нещасного випадку, який стався на шахті «Новодонецька» ВСП «Шахтоуправління Білозерське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля». 12 червня 2017 року, внаслідок обвалення гірських порід в районі сполучення 3 північної лави ступінчатого уклону №1 пласта l3 горизонту 580 м. з вентиляційним штреком, що унеможливило нормальне провітрювання виробок 3 північної лави ступінчатого уклону №1 пласта l3 горизонту 580 м. і призвело до накопичення газу метану поверх гранично допустимого рівня, так сталась аварія з груповим нещасним випадком. Кількість потерпілих – 4, у тому числі з тяжкими наслідками – 4, без смертельних наслідків.
Особливо увагу було приділено виконанню заходів щодо усунення причин настання нещасного випадку (аварії).

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.