Фахівці транспортного відділу прийняли участь у нараді в рамках проведення “Дня безпеки” 0 180

12 січня начальник відділу нагляду на транспорті та зв’язку Д. Максимов разом з головними державними інспекторами відділу нагляду на транспорті та зв’язку М. Стрельцовим та А. Насібяном прийняли участь у нараді в рамках проведення “Дня безпеки” під головуванням начальника Управління Укртрансбезпеки у Донецькій області С. Талали. Участь в нараді приймали такі перевізники та підприємства: ТОВ “АТП 11406”, ПК “Донбас”, ПП “Іщенко”, ВАТ “Восток-Авто”, ПП “Роженко”, “Горлівське АТП”, КП “СТрУ”, ПрАТ “АТП11410”, ФОП “Осипа С. Н.”, ТОВ “Автотранс АТП 11407”, ТОВ “Східні Автовокзали”, ТОВ “Автоекспрес”, ФОП “Яцура С. В.”, “Добропільське АТП”, ПУАТ “Костянтинівське АТП 11409”.


Було звернено увагу на забезпечення дотримання водіями та перевізниками вимог законодавства про автомобільний транспорт у частині безпеки перевезень. Також представниками ГУ Держпраці у Донецькій області були надані роз’яснення перевізникам стосовно Постанови №1107 “Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки”, Постанови №1232 “Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві” та були надані відповіді на запитання перевізників, які виникали впродовж спілкування.
Було доведено до відома керівників підприємств про недоліки, які були виявлені при спільних заходах між Головним управлінням Держпраці у Донецькій області, Управлінням Укртрансбезпеки у Донецькій області та Національною поліцією України.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.