Спеціалісти гірничого управління організували на ДП «ВК «Краснолиманська» семінар 0 180

9 січня на ДП «ВК «Краснолиманська» головні державні інспектори відділу гірничотехнічного нагляду у Покровському регіоні управління гірничого нагляду Д. Мосейко та Р. Воробйов провели семінар на тему: «Безпечна експлуатація шахтного підземного транспорту та правила пересування по підземним гірничим виробкам» для працівників дільниці шахтного транспорту.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.