У ПАТ «Укртелеком» м. Краматорськ начальник відділу на транспорті та зв’язку прийняв участь у нараді 0 132

Сьогодні у ПАТ «Укртелеком» м. Краматорськ відбулась нарада з участю начальника відділу на транспорті та зв’язку Дмитра Максимова з представниками Інтернет-провайдерів, які працюють у місті Краматорськ та прилеглих районах.

Під час наради представники суб’єкта господарювання мали нагоду отримати відповіді на свої питання стосовно охорони праці та промислової безпеки. У свою чергу Дмитро Максимов розповів про постанову №1232 від 30.11.2011р. «Порядок проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фото Головне управління Держпраці у Донецькій області.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.