Інспектори Управління проводили тренінг-семінар з питань охорони праці у ТОВ «ЕкоІллічпродукт» м. Маріуполь 0 206

Вчора за планом проведення превентивних заходів у ТОВ «ЕкоІллічпродукт» м. Маріуполь головні державні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі А. Султанова та В. Торгунаков провели тренінг-семінар з питань охорони праці та промислової безпеки. 
На дільниці аміачно-холодильного обладнання робітники показали навички ліквідації наслідків витоків аміаку з аміачного компресора. У газовій котельні проведено тренінг персоналу при умовному витоку газу. Фахівці служби охорони праці підприємства та інспектори відповіли на запитання робітників.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.