Фахівець Управління Держпраці проводив семінар у школі Волноваського району 0 153

Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК, ЖКГ та СКС М. Пугач за участю директора Зачатівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Волноваського району Л. Машкіной та працівників навчального закладу, провів семінар у Зачатівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 Волноваського району, де були розглянуті питання щодо дотримання вимог з безпеки життєдіяльності та охорони праці. 
Було проведено роз’яснення щодо навчання та перевірки знань з питань охорони праці, правильності заповнення журналів з охорони праці, проведення інструктажів та розробки інструкцій. Також було обговорено Порядок розслідування, ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві Постанови КМУ №1232 від 30.11.2011р.


В ході семінару присутнім працівникам закладу були надані відповіді та роз`яснення на запитання стосовно вимог законодавства та ведення номенклатурної документації з охорони праці у закладі. Було прийнято рішення співпрацювати та налагоджувати відносини у сфері дотримання законодавства на відповідність нормативно-правових актів з питань охорони праці між Зачатівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №1 та Головним управлінням Держпраці у Донецькій області.
Особливу увагу було звернено на обов’язки директора щодо втілення заходів зі створення безпечних умов праці та профілактики виробничого травматизму, проведення медичних оглядів, на безпечні методи виконання робіт, відповідність обладнання та виробничих приміщень, де вони експлуатуються, посилення контролю за дотриманням вимог безпеки праці та на необхідність дотримання вимог інструкцій з охорони праці.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.