Фахівець Управління взяв участь у складі комісії з прийому до експлуатації крана 0 131

Начальник відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Михайло Хайлов брав участь у складі комісії з прийому до експлуатації крана мостового електричного однобалкового опорного у ТОВ «Магма».
До складу комісії також входили головний інженер, головний механік, заступник директора з охорони праці та промислової безпеки підприємства, начальник ділянки з ремонту обладнання № 2, представник дирекції з охорони праці, промислової безпеки та екології, майстер з ремонту та експлуатації вантажопідіймального обладнання підприємства, експерт спеціалізованої організації.
Комісією перевірено технічну документацію крана, проведено огляд металоконструкцій та механізмів, перевірено роботу механізмів без навантаження, здійснені статичні та динамічні випробування крана.
За результатами проведеної роботи було встановлено:
– у процесі проведення випробувань не відбулося порушення стійкості крану;
– тріщини та залишкові деформації, як в основному металі, так і в зварних швах, не виявлені;
– у процесі випробування, при подальшому огляді металоконструкції пошкоджень не виявлено та міцність крану не порушено;
– після випробування пошкоджень стану канатів, вантажних лебідок та гаку не виявлено;
– гальмівний шлях відповідає паспортним характеристикам;
– у процесі проведення багаторазового (не менше трьох разів) підіймання та опускання вантажу, пуск з проміжного положення, а також перевірки дії всіх інших механізмів зауваження відсутні.
Кран пройшов випробування та у приймальному акті рекомендований комісією до нормальної експлуатації за паспортними характеристиками.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.