У ТОВ “Будартель СХ65” інспектор відділу нагляду у будівництві брав участь у нараді 0 144

У ТОВ “Будартель СХ65” головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами В. Поляцко провів нараду за темою: “Правила безпечного виконання робіт на висоті, порядок оформлення робіт на висоті”. Участь в нараді взяли представники виробничо-технічних служб підприємства. З інформацією із положення служби охорони праці на підприємстві виступила інженер з охорони праці ТОВ “Будартель СХ65” А. Товстограй.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.