У Добропільській міській лікарні інспектори Управління Держпраці проводили спільний семінар 0 140

Вчора в актовому залі Добропільської міської лікарні інтенсивного лікування головні державні інспектори відділу нагляду в АПК, ЖКГ та СКС О. Яковенко та А. Мельник, головний спеціаліст відділу експертизи умов праці О. Бешуля провели семінар-нараду на тему: «Дотримання законодавства України про працю».
Під час наради з присутніми були обговорені проблемні питання з охорони праці в лікувально-профілактичних закладах, аналіз виробничого травматизму за 2015, 2016 та 9 місяців 2017 р., проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці.
У ході семінару-наради було обговорено вимоги типового положення про порядок навчання і перевірки знань з питань охорони праці: в частині медичних оглядів та профілактики професійних захворювань та гігієни праці, (на виконання статей 169 та 191 КЗпП, а також статті 17 Закону України «Про охорону праці», а їхнє проведення та організація відповідно до наказу МОЗ України “Про затвердження Порядку проведення медоглядів працівників певних категорій» від 21.05.2007р. №246).
Було наголошено на обов’язковості проведення цільових інструктажів з охорони праці, якщо працівник виконує разову роботу не пов’язану з посадовими обов’язками зазначеними у посадовій інструкції. Також були розглянуті профілактичні заходи щодо запобігання випадків травмування, обов’язки керівників у забезпечені охорони праці в закладі та навчання з питань охорони праці.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.