У ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» «Учбово-курсовий комбінат» інспектор Управління Держпраці провів відкритий урок 0 178

Головний державний інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні С. Мурзенко з учнями філії ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» «Учбово-курсовий комбінат» провів відкритий урок на тему: «Техніка безпеки під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт». 
Особливу увагу було приділено безпечним методам ведення робіт у відповідності з технологічними картами, проектами виконання робіт, технологічними інструкціями, а також правилами, нормами, інструкціями та іншими нормативно-технічними документами, для виключення нещасних випадків. Також було зазначено, що місця виконання таких робіт повинні бути обладнані відповідними знаками безпеки.
У ході відкритого уроку учні отримали необхідну інформацію, яка допоможе безпечно виконувати вантажно-розвантажувальні роботи. Відкритий урок пройшов у формі конструктивного діалогу, на якому присутні учні отримали відповіді на всі хвилюючі запитання.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.