Спеціаліст транспортного відділу взяв участь у круглому столі на СП «Станція Маріуполь-1 Порт» 0 230

Головний державний інспектор відділу нагляду на транспорті та зв’язку В. Швець провів круглий стіл на тему: «Порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці» за участю інженера з охорони праці станції Сартана СП «Станція Маріуполь-1 Порт» Н. Шелест, інженер з охорони праці станції Маріуполь-Сортувальний СП «Станція Маріуполь-Порт» Н. Чиканенко, інженер з охорони праці станції у Маріуполі СП «Станція Маріуполь-Порт» О. Ксеніта.
В. Швець розповів про порядок організації навчання з питань охорони праці, про вимоги Типового положення про порядок проведения навчання і перевірки знань з питань охорони праці НПАОП 0.00-4.12-05, особливу увагу приділив навчанню і перевірці знань з питань охорони праці посадових осіб. Також було розглянуто порядок розробки та затвердження тематичних планів і програм навчання з питань охорони праці.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.