Начальник відділу гігієни праці зустрівся з керівництвом ДП «Артемсіль» 0 172

Начальник відділу гігієни праці Володимир Стичінський провів бесіду з представниками ДП «Артемсіль». Основну увагу було зосереджено на питаннях здоров’я працівників, необхідності своєчасного та якісного проведення медичних оглядів, дотримання вимог санітарного законодавства та законодавства з охорони праці з питань гігієни праці на підприємстві.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.