Інспектори відділу контролю західного напрямку відвідали Шахту “Родинська” 0 168

На виконання запланованих заходів з громадськістю фахівцями відділу контролю західного напрямку Оленою Федоровою та Яною Ковальовою проведено відвідування ВП «Шахта «Родинська» ДП «Мирноградвугілля». Тематикою відвідування було: «Недопущення заборгованості із заробітної плати та наслідки за невиконання вимог трудового законодавства з цього питання». 
Також в ході відвідування присутнім було роз’яснено вимоги законодавства про працю щодо виплати заробітної плати при наданні відпусток.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.