У Докучаєвському відділенні (Покровськ) ПАТ “Донецькоблгаз інспектор Управління проводив лекцію 0 164

Головний державний інспектор відділу нагляду у хімічній промисловості та газовому комплексі Д. Назаренко провів семінар з представниками трудового колективу Володимирівської ділянки Докучаєвського відділення Красноармійського УГГ ПАТ “Донецькоблгаз” за участю начальника Володимирської ділянки В. Капусняка за темою: “Вимоги безпеки під час виконання газонебезпечних робіт” і “Вимоги безпечної експлуатації димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будівель”. 
Д. Назаренко і В. Капусняк відповіли на питання представників служби мереж та ГРП, аварійно-диспетчерської служби та служби ВДГО.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.