В дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) с. Розлив інспектор Управління читав лекцію 0 134

Вчора головним державним інспектором відділу нагляду в АПК, ЖКГ та СКС Олександром Чапеком проведено семінар в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) с. Розлив Великоновосілківського району щодо стану охорони праці в закладі, положення про порядок навчання і перевірки знань з питань охорони праці, положення про розробку інструкцій з охорони праці.
Особливу увагу було звернено на здійснені заходи з усунення порушень, виявлених у ході перевірки від 16.08.2017 року, проведення навчання, перевірку знань, проведення інструктажів з охорони праці, контроль за станом охорони праці в закладі, зміст, побудову, порядок розробку, затвердження та введення інструкцій з охорони праці в дію, а також перегляд, припинення та скасування їх чинності. Були роз’яснені нормативно-правові акти з питань охорони праці.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.