Спеціалісти відділу контролю східного напрямку здійснили інспекційне відвідування ТОВ «Кабріоль ЛТД» 0 155

Спеціалістами відділу контролю східного напрямку було здійснено інспекційне відвідування ТОВ «Кабріоль ЛТД» з питань дотримання законодавства про працю в часині не оформлених трудових відносин. 
З метою дотримання законодавства про працю щодо оформлення трудових відносин, начальником відділу Світланою Харченковою детально роз’яснено директору ТОВ «Кабріоль ЛТД» Ігорю Розсохі порядок оформлення трудових відносин агентів з митного оформлення.
Відповідно до п.1 ст.418 Митного Кодексу України агент з митного оформлення – це фізична особа – резидент, що перебуває в трудових відносинах з митним брокером і безпосередньо виконує в інтересах особи, яку представляє митний брокер, дії, пов’язані з пред’явленням органу доходів і зборів товарів, транспортних засобів комерційного призначення, а також документів, потрібних для здійснення їх митного контролю та митного оформлення. Наголошено на оформленні саме трудового договору з агентом з митного оформлення.
Одним з пріоритетних завдань Головного управління Держпраці у Донецькій області є інформування роботодавців та працівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, оформлення трудових відносин та проведення інформаційно-роз’яснювальних кампаній.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.