На виробничу нараду служби охорони праці ПрАТ «МК «Азовсталь» запросили представників Управління 0 154

На чергову виробничу нараду служби охорони праці та начальників структурних підрозділів ПрАТ «МК «Азовсталь», що відбулась вчора, були запрошені представники Головного управління Держпраці у Донецькій області.
На зустрічі з металургами були підведені підсумки співпраці у 2017 році, розглянуті питання охорони праці на об’єктах підвищеної небезпеки, медичних оглядів працівників, дотримання Кодексу Законів про працю та норм гігієни праці.


Начальник відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Михайло Хайлов акцентував увагу, що в умовах дії мораторію на проведення планових перевірок, необхідно проводити профілактичні спільні заходи для запобігання порушень. Були наведені статистичні дані щодо виробничого травматизму у металургійній галузі у 2017 році та основні причини таких нещасних випадків.
Начальник відділу гігієни праці Володимир Стичінський зосередився на питаннях здоров’я працівників, необхідності проведення медичних оглядів та дотримання вимог гігієни праці на підприємствах металургії.
Найактуальніші питання щодо оплати праці, додержання мінімальних державних гарантій, оформлення трудових відносин, надання відпусток, зокрема на період дії АТО, збереження робочих місць та середнього заробітку під час військової служби за контрактом висвітлила начальник відділу контролю південного напрямку Валентина Гуменюк.
Питання, які було розглянуто, викликали жвавий інтерес у присутніх. На всі запитання, поставлені під час зустрічі, було надано вичерпні відповіді згідно чинного законодавства України.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.