Спеціалісти відділу контролю західного напрямку виявили 119 неоформлених робітників 0 166

На підставі інформації Головного управління Пенсійного фонду України у Донецькій області у листопаді 2017 р. головними державними інспекторами відділу контролю західного напрямку проведено інспекційне відвідування одного з підприємств області щодо дотримання вимог трудового законодавства в частині належного оформлення трудових відносин.
Суб’єктом господарювання ТОВ «Ж» в 2017 році на порушення вимог частин 1 та 3 статті 24 Кодексу законів про працю України 119 найманих працівників було допущено до роботи без укладення з ними трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, чим обмежено права працівників на отримання соціальних гарантій, передбачених трудовим законодавством.
На виконання припису Головного управління Держпраці у Донецькій області підприємством було оформлено трудові відносини з 50 особами у відповідності до вимог частини статті 24 Кодексу законів про працю України.
Фахівцями відділу контролю західного напрямку продовжується робота з виявлення неоформлених трудових відносин та притягнення винних осіб до відповідальності.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.