Начальник відділу контролю південного напрямку поспілкувалася з громадянином в рамках Всесвітнього тижня права 2017 0 176

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права, який триває з 4 по 8 грудня 2017 року, начальник відділу контролю південного напрямку управління з питань праці Валентина Гуменюк вчора провела бесіду з громадянином Сергієм Варавою з питання правильності визначення стажу та права на відпустку. Захист прав людини – пріоритет в роботі фахівців Держпраці.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.