Начальник відділу гігієни праці проводив бесіду з представниками ТОВ «МЕТІНВЕСТ-ПРОМСЕРВІС» 0 148

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права, начальник відділу гігієни праці Володимир Стичінський та начальник відділу контролю південного напрямку управління з питань праці Валентина Гуменюк провели бесіду з представниками ТОВ «МЕТІНВЕСТ-ПРОМСЕРВІС» з питань захисту прав людини. Під час зустрічі відбувся плідний діалог, обмін думками та пропозиціями.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.