На підприємствах Донецької області продовжуються відвідування інспекторів з питань праці 0 201

Фахівцями відділу контролю західного напрямку Оленою Федоровою та Яною Ковальовою проведено відвідування КП «Білицький міський парк культури та відпочинку», ПП «БРЕС «Надія», КП «Білицькеміськкомунгосп», КП «Білицькеспецтехсервіс», КП «Білицькеспецсервіс», Білицької міської ради на виконання запланованих заходів з громадськістю управління з питань праці ГУ Держпраці у Донецькій області на листопад 2017 року.
В ході відвідування присутнім було роз’яснено вимоги законодавства про працю щодо надання відпусток без збереження заробітної плати. Також, особливу увагу було приділено дотриманню строків виплати заробітної плати та мінімальних гарантій в оплаті праці.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.