В КП “Служба єдиного замовника” інспектор Управління Держпраці провів нараду 0 197

В Авдіївці спеціаліст Управління Держпраці О. Колесніков вчора провів нараду з посадовими особами КП «Служба єдиного замовника». Темою обговорення стала організація безпечного обслуговування, експлуатації та нагляду за ліфтами, які встановлені у житлових будинках міста.

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді і за підйомними спорудами звернув особливу увагу на недопущення порушення ЗУ №2694 «Про охорону працю» та неухильне дотримання законодавчих, нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, своєчасного проходження навчання та перевірки знань працівниками з відповідних НПАОП.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.