На базі КП «Служба єдиного замовника» інспектори провели нараду-семінар з питань охорони праці 0 160

16 листопада на базі Комунального підприємства «Служба єдиного замовника» Костянтинівської міської ради головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Баландіна І.Є., лікар з гігієни праці управління праці ГУ Держпраці у Донецькій області Максименко Р.В провели нараду-семінар з питань охорони праці.
В засіданні прийняли участь: завідувач сектору страхових експертів з охорони праці – страховий експерт з охорони праці Костянтинівського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області Кондратенко С.В., директор Комунального підприємства «Служба єдиного замовника» Костянтинівської міської ради Гонтаренко С.В. та інші працівники підприємства.
Під час проведення наради-семінару було розглянуто питання щодо профілактики виробничого травматизму на підприємствах житлово-комунального комплексу, розслідування випадків виробничого травмування, проведення навчання з питань охорони праці робітників та керівників підприємства, проведення інструктажів з питань охорони праці робітникам підприємства, вимоги Положення про розробку інструкцій з охорони праці, проведення медоглядів працівників певних категорій.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.