У відділі освіти Добропільської міської ради інспектори проводили семінар 0 186

16 листопада посадовими особами Головного управління Держпраці у Донецькій області у Відділі освіти Добропільської міської ради було проведено семінар на тему: «Дотримання законодавства України про працю в частині: охорони праці, оплати праці та гігієни праці».
Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Хоршуновою С.О. було зазначено основні аспекти вимог законодавства України про охорону праці щодо профілактики нещасних випадків та їх попередження, проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, порядку організації ефективної роботи, спрямованої на створення належних, безпечних і здорових умов праці та запобігання виробничого травматизму.


Головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку управління з питань праці Іванова Л.Е. повідомила про вимоги законодавства про працю в частині виплати заробітної плати та мінімальних гарантій в оплаті праці. звернула увагу на необхідність їх дотримання. Було зазначено права працівників та попереджено про відповідальність роботодавців у разі порушення цих вимог.
Головним державним інспектором відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Суботіна В.М. повідомила про вимоги щодо безпечної експлуатації котелень на твердому паливі та їх обладнання, професійного добору та кваліфікації операторів котельні, проведення технічного огляду та експертного обстеження котельні, наявності експлуатаційної документації, організації технічного обслуговування обладнання, наявності документів дозвільного характеру.
Головний спеціаліст відділу експертизи умов праці Бешуля О.В. зауважила про важливість дотримання законодавства України стосовно гігієни праці, медичних оглядів та профілактики професійних захворювань.


В ході семінару були надані відповіді та роз`яснення на запитання присутніх директорів шкіл та завідуючих дошкільних навчальних закладів Відділу освіти Добропільської міської ради щодо безпечної експлуатації електрогосподарства, електробезпеки під час користування електроустаткуванням на підприємстві та дотримання вимог НПАОП при виконанні робіт, дотримання вимог законодавства України про працю в частині виплати заробітної плати та атестації робочих місць за шкідливими умовами праці.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.