Комісійний розгляд Програм розвитку гірничих робіт 2018 на фінальному етапі 0 247

16 листопада продовжився комісійний розгляд Програм розвитку гірничих робіт на 2018 рік по вуглевидобувним підприємствам Добропільського регіону.
У роботі комісії приймали участь: начальник Головного управління Держпраці у Донецькій області Шубін В.П., заступник начальника управління гірничого нагляду Держпраці України Степановський Є.С, перший заступник начальника Головного управління у Донецькій області Дрозд С.В., командир 10 ВГРЗ Голуб С.М., генеральний директор ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» Чередніченко Ю.Я., директор ВСП ШУ «Добропільське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» В`ялий К.І., директор ВСП ШУ «Білозерське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» Колесніченко Є.А., директор ТОВ «Техіновація» Лигач Д.Ю., заступники директорів з охорони праці та технічні працівники підприємств.


Про виконану роботу у 2017 році і плани на 2018 рік доповідали директори шахтоуправлінь та технічні керівники. Було констатовано, що ряд заходів, за умови виконання, які було погоджено програмою на 2017 рік, вугільні підприємства виконали, ще частина виконується згідно з розробленими графіками.
Проаналізовано графіки виконання ремонтів гірничих виробок, капітальних ремонтів, забезпечення вугільних підприємств засобами індивідуального захисту, стан стаціонарного обладнання, укомплектованість кваліфікованими кадрами служб охорони праці, геолого-маркшейдерських служб, дільниць ВТБ.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.