На ВП «Шахта 1/3 Новогродівська» ДП «Селидіввугілля» інспектори проводили семінар 0 261

В рамках взаємодії між управліннями та структурними підрозділами Головного управління Держпраці у Донецькій області 17 листопада заступником начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Селидівському регіоні управління гірничого нагляду Мусінським А.В. та заступником начальника відділу нагляду на транспорті та зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Пантєлєєвим С.П. за участю заступника директора з охорони праці ВП «Шахта 1/3 Новогродівська» ДП «Селидіввугілля» Говдій В.О. було проведено круглий стіл на тему: «Роз’яснення законодавства з охорони праці та промислової безпеки при виконанні гірничотехнічних робіт та робіт при експлуатації автомобільного транспорту працівниками ВП «Шахта 1/3 Новогродівська» ДП «Селидіввугілля».
У своєму виступі заступник начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Селидівському регіоні управління гірничого нагляду Мусінський А.В. розповів працівникам ВП Шахта «1/3 Новогродівська» ДП «Селидіввугілля» про необхідність дотримання вимог законодавства, стану охорони праці та промислової безпеки при виконанні гірничих робіт на підприємстві. Нагадав про необхідність знання плану ліквідації аварії щодо свого робочого місця, розташування запасних виходів, маршруту пересування при аварійних ситуаціях, місця розташування засобів ППЗ та особисту відповідальність за порушення вимог охорони праці. Також було зазначено, що всі нещасні випадки відбуваються в результаті низької виробничої і технологічної дисципліни, незадовільної роботи дільничного і загальношахтного нагляду за своєчасним усуненням порушень ПБ, не приведення робочих місць у безпечний стан, особиста необережність і неуважність потерпілих, невиконання Положень про СУВП.


Заступник начальника відділу нагляду на транспорті та зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Пантєлєєв С.П. розповів працівникам автоколони ВП «Шахта 1/3 Новогродівська» ДП «Селидіввугілля» про важливість транспорту в роботі підприємства. Повідомив про заходи, які необхідно виконувати під час випуску автомобілів на лінію, важливості передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв. Правила безпеки при ремонті та технічному обслуговуванні транспортних засобів. Звернув увагу на обов’язкове дотримання правил безпеки при ремонті та технічному обслуговуванні транспортних засобів, на основні засоби індивідуального і колективного захисту, якими повинні забезпечуватись працівники, які виконують роботи на транспорті.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.