У Фонді соціального страхування у Нікольському районі інспектор Управління Держпраці проводив нараду 0 186

15 листопада головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Пугач М.І. провів нараду на тему: «Приховування нещасних випадків – позбавлення соціальних гарантій» у Нікольської ЦРЛ Нікольського району. У нараді приймали участь: начальник Фонду соціального страхування у Нікольському районі Татар В.Х., заступник начальника Фонду соціального страхування Нікольського відділення Гала І.Я. та страховий експерт з охорони праці Фонду соціального страхування Кияненко І.М., в присутності головного лікаря Нікольської ЦРЛ Шамлі С.С. та працівників закладу.
Були розглянуті питання щодо дотримання вимог з безпеки життєдіяльності та охорони праці в лікувальному закладі. Проведено роз’яснення нормативно-правових актів з питань охорони праці, згідно Типового положення про навчання та перевірку знань з питань охорони праці, про Порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві. Згідно Постанови КМУ №1232 від 30.11.2011р. були розглянуті питання професійних оглядів лікувальним закладом району.


У ході наради прийняли рішення співпрацювати та налагоджувати відносини у сфері дотримання законодавства на відповідність нормативно-правових актів з питань гігієни та охорони праці між лікувальними та профілактичними закладами Нікольського району та Головним управлінням Держпраці у Донецькій області.
Особливу увагу звернули на обов’язки роботодавця щодо втілення заходів зі створення безпечних умов праці та профілактики виробничого травматизму, про безпечні методи виконання робіт, відповідність обладнання та виробничих приміщень де вони експлуатуються, посилення контролю за дотриманням вимог безпеки праці при виконанні усіх видів робіт працівниками, про необхідність дотримання вимог інструкцій з охорони праці та посадових інструкцій співробітників лікувального закладу.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор гірничого управління читала лекцію на шахті “Добропільська” 0 10

21 серпня головний державний інспектор спеціалізованого відділу гірничого нагляду і контролю Вікторія Шевкун провела семінар-нараду на шахті «Добропільська» ВСП «ШУ «Добропільське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» з ІТП дільниці ПР-2 щодо дотримання вимог з пожежної безпеки для виробок, обладнаних стрічковими конвеєрами.
Протипожежний захист виробок, обладнаних стрічковими конвеєрами, повинен відповідати вимогам НПАОП 10.0-1.01:
– Вони мають бути закріплені негорючим або важкогорючим кріпленням; 
– частина виробки, у якій розміщається приводна станція конвеєра, має бути закріплена тільки негорючим кріпленням;
– по всій довжині виробки має бути прокладений пожежно-зрошувальний трубопровід з розміщенням на ньому пожежних кранів через кожні 50 м, який забезпечує необхідну витрату й тиск води для гасіння пожежі;
– ручні вогнегасники з об`ємом корпусу 10 літрів повинні бути розміщені по довжині виробки по 2 од. через кожні 100 м;
– кожна привідна та натяжна станції конвеєра мають бути оснащені автоматичною системою водяного пожежогасіння.

Начальник транспортного відділу провів технічне навчання на станціі Брусин ПАТ “Укрзалізниця” 0 9

21 вересня начальник відділу нагляду на транспорті та зв’язку Дмитро Максимов спільно з начальником станції Брусин РФ «Донецька Залізниця» Оленою Безкішко провели технічне навчання з працівниками Служби перевезень Регіональної Філії «Донецька Залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» на теми: «Порядок взаємодії енергодиспетчера і ДСП в складних метеоумовах і пропуск поїздів при ожеледі» та «Вимоги безпеки під час виконання робіт на станціях і вокзалах згідно Правил безпеки праці для працівників залізничних станцій і вокзалів НПАОП 63.21-1.12-07».
Під час навчання Дмитро Максимов акцентував увагу залізничників на вимоги безпеки під час перебування на станційних коліях, пересувань по території станції, що дозволяється тільки службовими маршрутами. Проходити вздовж колій тільки по узбіччю або посередині міжколіі. Під час проходу вздовж колії стежити: за поїздами, маневровими складами, одиночними локомотивами або відчепами вагонів, що рухаються; за тим, чи немає предметів, які виступають за межі контуру габариту рухомого складу та габариту навантаження; за пристроями та предметами, які розміщені на шляху прямування (граничні стовпчики, водовідвідні лотки і колодязі, пристрої сигналізації, централізації та блокування, зв’язку тощо). Під час виходу на колію з будівель, із-за рухомого складу, споруд тощо необхідно попередньо переконатися у відсутності рухомого складу, що рухається на шляху прямування працівника або наближається до переходу. Переходити колії тільки під прямим кутом, попередньо переконавшись у тому, що на відстані не менше 400 м немає рухомого складу, який рухається або наближається до місця переходу.

Доповідачі ще раз нагадали присутнім про те, що не дозволяється ставати на рейку, у простір між вістряком і рамною рейкою, у жолоби стрілочного переводу та на кінець залізобетонної шпали з ухилом. Під час обходу групи вагонів або локомотива, що стоять на колії, черговому по станції, оператору посту централізації, сигналістам, регулювальникам швидкості руху вагонів, бригадам складачів поїздів дозволяється переходити колію на відстані від них не менше ніж 3 м та проходити у просторі між розчепленими вагонами, якщо відстань між ними становить не менше ніж 5 м.