В управлінні гірничого нагляду ГУ Держпраці у Донецькій області відбулась технічна нарада 0 166

1 серпня у Головному управлінні Держпраці у Донецькій області у м. Мирноград відбулась технічна нарада управління гірничого нагляду. До участі у нараді були запрошені посадові особи управління гірничого нагляду, Перший заступник начальника Головного управління Дрозд Сергій Вікторович та заступник начальника управління гірничого нагляду Держпраці України Степановський Євген Семенович.
 
Під час наради були обговорені питання укомплектування штату головних державних інспекторів та планування наглядової діяльності на поточний рік. Крім цього, заступник начальника управління гірничого нагляду Держпраці України Степановський Євген Семенович звернув увагу на високий рівень виробничого травматизму та необхідності більше проводити превентивні заходи на піднаглядових вугледобувних підприємствах щодо недопущення виробничого травматизму.
Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.