В ГУ Держпраці пройшли 5 та 6 етапи конкурсу на зайняття вакантних посад 0 269

Сьогодні, 21 липня у Покровську в ГУ Держпраці у Донецькій області відбувся п’ятий та шостий етапи конкурсу – тестування та ситуаційні завдання, на зайняття вакантних посад державної служби. Тестування успішно склали 17 кандидатів із 20, з яких 13 на посади категорії «В» і 4 на посади категорії «Б». Ситуаційні завдання пройшли 4 із 4 кандидатів. Наступний етап конкурсу – співбесіда відбудеться 25 липня об 11.00. Бажаємо успіхів!

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 21

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.