Спеціалісти Держпраці розповіли про порядок нарахування заробітної плати за новом законом 0 180

З першого січня в Україні вдвічі зросла мінімальна заробітна плата. В уряді зазначають, що офіційна «мінімалка» в розмірі 3200 гривень – це відображення реальної вартості мінімального споживчого кошика, за якого формується прожитковий мінімум. Як же тепер будуть нараховувати заробітну плату працівникам і що буде з роботодавцем у разі порушення нових норм?

Попередня статтяНаступна стаття

Відеосюжет. Спеціалісти Управління Держпраці виступили у спецпроекті Маріупольського телеканалу МТВ 0 366

Начальник управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки С.М. Попов, начальник відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь М.І. Хайлов, начальник відділу гігієни праці В.Б. Стичінський взяли участь у спецпроекті Маріупольського телеканалу МТВ «Маріуполь-ONLINE» на тему «Охорона праці. Що треба знати і пам’ятати?». Під час ефіру, що відбувся 27 квітня 2017 року на МТВ, гості студії розповіли про особливості використання праці неповнолітніх в Україні, професійне навчання, навчання з питань охорони праці молоді, про важливість залучення дітей та молоді до питань охорони праці на етапах навчання і перших кроків в трудові будні, про проблеми з якими стикаються молоді працівники в перші роки роботи на підприємстві, про актуальні питання сьогодення у галузі охорони праці, праці та гігієни, відповіли на питання ведучою програми.

Відеосюжет колегії ГУ Держпраці у Донецькій області від 29 березня 2018 року 0 245

На засіданні колегії Головного управління Держпраці у Донецькій області підводили підсумки роботи установи у 2017 році та розглядали завдання щодо подальшого вдосконалення наглядової діяльності у сфері дотримання законодавства про охорону праці. Більше детальніше у сюжеті Сектора взаємодії зі ЗМІ нижче. Приємного перегляду!