Congue iure curabitur incididunt consequat

Начальник відділу контролю східного напрямку взяла участь у засіданні робочої групи з підготовки до Громадських слухань у виконкомі Краматорської міської ради

У виконкомі Краматорської міської ради відбулося засідання робочої групи з підготовки до Громадських слухань «Працевлаштування інвалідів. Стан справ у м. Краматорську». У засіданні робочої групи прийняла участь начальник відділу контролю східного напрямку управління з питань праці Головного управління Держпраці у Донецькій області Харченкова Світлана. 
Забезпечення конкурентоспроможності інвалідів на ринку праці, їх працевлаштування — дуже гостра проблема сучасності й на даний час залишається невирішеною не тільки в Україні, це проблема багатьох країн. За інформацією від фахівців кількість працевлаштованих осіб з інвалідністю з кожним роком зменшується як через небажання роботодавців працевлаштовувати їх, так і через низьку активність самих осіб з інвалідністю. 
В засіданні також приймали участь люди з інвалідністю. Валерія Конько та подружжя Бобровських. на власному прикладі продемонстрували, як утворювати робочі місця для людей з інвалідністю, бути активним в пошуках роботи. Приємно було бачити, що люди з інвалідністю, на візках, активно вирішують життєві проблеми та оптимістично ставляться до життя.
Закрыть