Congue iure curabitur incididunt consequat

У КЗ «Міська лікарня №5 м. Маріуполя пройшла нарада за участю фахівців Управління Держпраці

11 серпня 2017 року головним державним інспектором відділу нагляду в АПК, ЖКГ та СКС управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Донецькій області Латишом Л.О. та головним державним інспектором відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у м. Маріуполь Разиграєвою Аліною Єгорівною проведено нараду з заступником головного лікаря КЗ «Міська лікарня №5 м. Маріуполя» Джамбазом І.Ф., інженером з охорони праці лікувального закладу – Кравченко Т.М, старшою м/с – Сєровою С.М., сестрою-господинею – інфекційного відділення Глазовою Л.Я, старшою м/с – Барковою П.М. і сестрою-господинею – Осидченко Н.М. дитячого інфекційного відділення, старшо м/с – Черновою О.А. і сестрою-господинею – Кондрахиною І.П. терапевтичного відділення, старшою м/с – Островською В.І. і сестрою-господинею – Чаган Т.М. неврологічного відділення, в.о. старшої м/с – Романенко О.Ю., в.о. сестри-господині – Богінською Н.О. денного стаціонару, старшою м/с – Малишкіною О.І., сестрою-господинею– Бородиною О.А. відділення інтенсивної терапії, в.о. старшої м/с – Образцовою О.В., в.о. сестри-господині – Діденко В.О. приймального відділення, в.о. старшої м/с – Гаркушею Г.О., в.о. сестри-господині – Волк М.А. клініко-діагностичної лабораторії, старшою м/с – Фадєєвою-ВадковоюЛ.Г., сестрою-господинею – Грибко Р.П. консультативно - діагностичної поліклініки, старшою м/с – Пшеничною Н.В. і в.о. сестри-господині – Пожидаєвою О.І відділення ультразвукової, ендоскопічної та функціональної діагностики. Під час наради були розглянуті питання організації ефективної роботи, спрямованої на створення належних, безпечних і здорових умов праці та запобігання виробничого травматизму в Комунальному закладі «Міська лікарня №5 м. Маріуполя». 
В ході наради були висвітлені показники виробничого травматизму за 2016-2017 роки по закладах охорони здоров’я міста Маріуполь. Було опрацьовано вимоги Закону України «Про охорону праці», вимоги Постанови КМУ № 1232 Порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві. Розглянуто питання взаємодії лікувального закладу з Управлінням Держпраці при зверненнях потерпілих та надання екстрених повідомлень. 
Особливу увагу звернули на обов’язки роботодавця щодо втілення заходів по створенню безпечних умов праці та профілактики виробничого травматизму та безпечні методи виконання робіт; відповідність обладнання та виробничих приміщень, де вони експлуатуються, вимогам законодавства. Посилення контролю за дотриманням вимог безпеки праці при виконанні всіх видів робіт працівниками, про необхідність дотримання вимог інструкцій з ОП. 
Під час наради йшла мова про необхідність і порядок проведення щорічного навчання і перевірки знань у працівників, що допускаються до виконання робіт з підвищеною небезпекою і тих, де потрібен професійний добір.

Закрыть