Congue iure curabitur incididunt consequat

Спеціаліст Управління Держпраці проекзаменував робітників Авдіївського коксохімічного заводу

Уривок з газети Авдіївського коксохімічного заводу:
На Авдіївському коксохімічному заводі пройшла перевірка знань з ОП і ПБ по 11 нормативно-правових актам чинного законодавства з охорони праці серед керівництва підприємства. Всі члени загальнозаводської постійно діючої комісії повинні періодично один раз на три роки проходити навчання і перевірку знань з нормативно-правовим актам охорони праці в Головному навчально-методичному центрі Держпраці України, згідно статті 18 Закону України «Про охорону праці» та Типового положення «Про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці ».
Цього разу іспит здавали представники чотирьох коксових цехів, двох углепідготовок, двох цехів уловлювання, двох сіроочисток, ЦБУ, РМЦ, СЦРКО №1, СПЦ, ТЕЦ, АТЦ, ЖДЦ, ЦАТП, ЕРЦ, ЦВС і СЦРЕОК - всього 82 людини. Всі екзаменовані успішно склали іспити по законодавчим і правовим актам з охорони праці та промислової безпеки.«Якби хтось не пройшов цю перевірку або показав незадовільні результати, він не зміг би виконувати свої посадові обов'язки, бути відповідальним за організацію робіт з підвищеної небезпеки», - зазначив директор з охорони праці Володимир Грідяев.
Головні екзаменатори - комісія Головного управління Держпраці в Донецькій області, до якої увійшли представники відділів нагляду в металургії, машинобудуванні та енергетиці, інспектор нагляду в будівництві, котлонагляді та підйомних спорудах управління нагляду в промисловості та на об'єктах підвищеної небезпеки. Від АКХЗ в комісію увійшла голова профспілки союзу заводу Світлана Дорошенко. Незважаючи на складну обстановку в регіоні такі атестації знань на АКХЗ проходять регулярно.
Нововведенням стало проведене викладачами з Краматорська дистанційне теоретичне навчання по скайпу. Після прочитання лекцій та теоретичного матеріалу відбулася в навчальному центрі АКХЗ атестація співробітників нашого підприємства по законодавчим і правовим актам з охорони праці. Питання в білетах складалися згідно із затвердженою програмою Головного навчально-методичного центру Держпраці Києва. Три-чотири питання в кожному підготовлені були так, щоб можна було охопити весь обсяг знань екзаменованих. Основний упор на таких іспитах робиться на практичні знання. Співробітники заводу, які працюють безпосередньо з обладнанням, більше стикаються з практичними речами. Теоретичні знання є у відповідній літературі. Після останньої атестації хотілося б відзначити тенденцію до зростання і розвитку працівників, самостійній роботі з відповідною літературою, наочними посібниками для того, щоб удосконалювати свої знання і навички.«Результатом навчання та атестації повинні стати виробничі показники по зниженню росту травматизму» - підкреслив голова комісії Олексій Рибіков.
Закрыть